Atribuită
Cumpărare directă
Programul de perfectionare cu tema: Expert achizitii publice, perioada 07-11 septembrie 2020 - (pentru persoanele: dl. Gurau Adrian; dna. Arusoaiei Florentina Ana; dna. Rada Nadia Adela; dna. Avram Lorena Alexandra; dl. Ciubotaru Ioan Razvan; dl. Cirlugea Cristian Gheorghe), perioada 17-21 august 2020 -(pentru persoanele: dl. Balas Ovidiu Calin; dna. Chepetan Alina Bianca; dna Bupte Adriana Alina; dl. Ene Florin Razvan)
- Număr anunț
- DA26098914
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.900 RON
- Valoare atribuită
- 6.900 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.