Atribuită
Cumpărare directă
5006605 GRUND ROSU OXID PITURA 25 KG 2,00 3,00 BUC 0,00 0,000 261,00 522,00 261,00 19,00 0,00 0,00 mts750000002485377 438,66 S 5005249 BRONZ LAC (R) VRAC 17KG 1,00 1,00 BUC 0,00 0,000 380,00 380,00 380,00 19,00 0,00 0,00 mts750000002485377 319,33 S 5007788 DILUANT UNIVERSAL 1L (SI PT BRONZ JAL) 4,00 47,00 BUC 0,00 0,001- 15,60 62,40 15,60 19,00 0,00 0,00 mts750000002485377 52,44 S 5000667 DILUANT 551 Pet D551 P0,9L 10,00 354,00 BUC 0,00 0,000 10
- Număr anunț
- DA26069401
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "MIRCEA GHITULESCU"CUCA (CUI 29497502)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 894,55 RON
- Valoare atribuită
- 894,55 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.