Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO conform conditii de asigurare Groupama Asigurari pentru asigurat persoana juridica institutii ale statului, unitati sanitare si de invatamant, acoperire Extreme + clz. provond acoperirea daunelor produse prin aspirarea apei la motor + clz. de asistenta rutiera basic +clz. privind acoperirea daunelor produse exclusiv jantelor si anvelopelor+ clz. privind acoperirea daunelor produse exclusiv elementelor vitrate pentru 1 autoutilitara inmatriculata provizoriu in Romania, Jud. Ilfov, marca Toyota Hilux, an fabricatie 2019, 2393 cmc, putere 110 kw, masa maxima autorizata 3210 Kg, nr locuri 5, suma asigurata 132.302 RON, Fransize: zero Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: august 2020

Număr anunț
DA26060952
Autoritate contractantă
Administratia Publica Locala Orasul Popesti - Leordeni (CUI 4505596)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.742,44 RON
Valoare atribuită
5.742,44 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.742,44 RON

din 5.742,44 RON estimat