Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 TUB NEON MASTER TL-D 18W-865 #8711500631770 buc 25 5.7983 2 VARTA LONGLIFE AA B8+4 POWER#4008496659234 buc 5 22.2689 3 BANDA IZOLATOARE NEAGRA FEK50 20m-50mm #2000000216034 #5997374106146 buc 20 10

Număr anunț
DA26084086
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST"MURESUL (CUI 4322815)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
456,30 RON
Valoare atribuită
456,30 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

456,30 RON

din 456,30 RON estimat