Atribuită Cumpărare directă

Fast Recovery 10 buc, BCAA 180cps-4 buc , GLUTAMINA-5 BUC, cereal bar-100 buc, V-PROTEIN 1 KG- 2BUC, OMEGA+-4 BUC, ECOREUMA-4BUC, MUSCLE REPAIR 5 BUC, ENDURANCE BAR -100 BUC, 4 ACTIVE ELECTROLYTES-10 BUC, L-CARNITINE 3000MG-10 BUC

Număr anunț
DA26092616
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE BASCHET (CUI 4203857)
Furnizor / câștigător
GOLDNUTRITION EEC SRL (CUI 35264226)
Cod CPV
33617000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.152,74 RON
Valoare atribuită
4.152,74 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.152,74 RON

din 4.152,74 RON estimat