Atribuită Cumpărare directă

Yeast extract...........................................3,000 Gelatine peptone.....................................7,000 Bile salts ...............................................1,500 D (+) Glucose.......................................10,000 Sodium chloride.....................................5,000 Neutral red..............................................0,030 Crystal violet...........................................0,002 Agar......................................................13,000 Final pH 7, 4 ± 0, 2 at 25ºC

Număr anunț
DA26097703
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,85 RON
Valoare atribuită
171,85 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171,85 RON

din 171,85 RON estimat