Atribuită
Cumpărare directă
HDD NL SAS 2TB, 6Gbps, 7200 rpm, 3.5inch for Dell EMC VNX 5400 = 26 buc; HDD SAS 900GB, 6Gbps, 10.000 rpm, 2.5inch for Dell EMC VNX 5400 = 5 buc; HDD SAS 1.2TB, 6Gbps, 10.000 rpm, 2.5inch for Dell EMC VNX 5400 = 2 buc; SSD Flash SAS 200GB 6Gbps 2.5inch for Dell EMC VNX 5400 = 2 buc.
- Număr anunț
- DA26083632
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.943,41 RON
- Valoare atribuită
- 17.943,41 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.