Atribuită Cumpărare directă

Eppendorf epT.I.P.S. G Box, Eppendorf Quality volume × L (0.1- 20 ¿L) (40 mm), medium gray, pack of 96 ea (Reusable box) Eppendorf Tubes 5.0 mL, Eppendorf quality, 200 pcs., 2 bags of 100 Tubes each epTIPS Standard blue 50- 1000µl, 2 bags of 500 tips = 1.000 tips epTIPS Standard colorless 2- 200µl, 2 bags of 500 tips = 1.000 tips

Număr anunț
DA26086598
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
683,28 RON
Valoare atribuită
683,28 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

683,28 RON

din 683,28 RON estimat