Atribuită Cumpărare directă

Klintensiv Alchosept- spray dezinfectant pentru maini si tegumente, la recipient de 500 ml. numar aviz produs biocid- 4217BIO/01/12.24. Produsul va fi insotit obligatoriu de urmatoarele documente: - aviz sanitar si aviz sanitar de prelungire ( daca avizul initial pentru produsul biocid a fost prelungit); - autorizatie de recunoastere mutuala- daca este cazul; - certificat de calitate pentru fiecare lot ; - fisa cu datele de securitate pentru fiecare lot. Toate aceste documente vor fi prezentate in limba romana. Precizam faptul ca suntem unitate sanitara si produsul biocid pe care dorim sa il achizitionam este de tip 1 ( TP 1). . Avizul pentru produse biocide de care va fi insotit produsul este 4217BIO/01/12.24.

Număr anunț
DA26091934
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEOCLIMATERIC DE COPII BUSTENI (CUI 2845591)
Furnizor / câștigător
DARI MAN SRL (CUI 14269522)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.095 RON
Valoare atribuită
1.095 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.095 RON

din 1.095 RON estimat