Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta de specialitate in domeniul situatiilor de urgenta Va atasam modelul de contract propus. Acceptul dumneavoastra în SEAP reprezintă însușirea în totalitate a modelului de contract transmis.

Număr anunț
DA26084462
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRAILA (CUI 4205670)
Furnizor / câștigător
PFA COTET CRINEL (CUI 36758902)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat