Atribuită Cumpărare directă

GENBOX MICROAER plicuri utilizate pentru generarea conditiilor microaerofile necesare incubarii pentru cresterea bacteriilor. Impachetare: 10 pungute/cutie.

Număr anunț
DA26075836
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
993,80 RON
Valoare atribuită
993,80 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

993,80 RON

din 993,80 RON estimat