Atribuită
Cumpărare directă
PIESE DE SCHIMB SI CONSUMABILE STERILIZATOR ABUR MODEL GSS67 s/n BAA086436 Pret unitar Valoare Garnitura usa sterilizator - 4,356.86 - 2 buc - 8,713.72 Filtru aer steril - 756.87 - 1 buc - 756.87 Set etansare valve - 197.00 - 5 buc - 985,00 Kit reparatie valva sens - 241.06 - 2 buc - 482.12 Garnitura grafit rezistenta incalzire - 332.59 - 1 buc - 332.59 Oring traductor presiune - 59.98 -1 buc - 59.98 Piston valva sens vaccum - 197.0 - 1 buc - 197.00 Garnitura EDPM TC64x2 - 156.10 - 2 buc - 312.20 Garnitura EDPM TC50x1 - 79.16 - 3 buc - 237.48
- Număr anunț
- DA26098487
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
- Cod CPV
- 31161700-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.076,96 RON
- Valoare atribuită
- 12.076,96 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.