Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII AER CONDITIONAT CE CONSTA IN IGIENIZAREA APARATULUI DE AER CONDITIONAT/VENTILOCONVECTOR CONSTA IN : CURATAREA FILTRELOR ; CURATAREA VENTILATORULUI ; CURATAREA UNITATII INTERIOARE/EXTERIOARE , VERIFICAREEA PRESIUNII DE FREON DIN INSTALATIE SI COMPLETAREA ACESTUIA IN LIMITA A 500 GRAME ; VERIFICCAREA PARAMETRILOR DE FUNCTIONARE ; VERIFICAREA TENSIUNII ELECTRICE ; mai putin
- Număr anunț
- DA26076500
- Autoritate contractantă
- Casa Judeteana de Pensii Calarasi (CUI 13604637)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
- Cod CPV
- 50730000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.240 RON
- Valoare atribuită
- 3.240 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.