Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse medicamente Acid acetilsalicilic Zentiva 500mg*20cpr (ACIDUM ACETYLSALICYLICUM) Aspenter 75mg*28cpr.gastrorez (ACIDUM ACETYLSALICYLICUM) Captopril LPH 25mg*30cpr (CAPTOPRILUM) Metoclopramid 5mg/ml sol.inj*5f*2ml TRP (METOCLOPRAMIDUM) Pentoxifilin Terapia 100mg/5ml conc.sol.perf*5f*5ml (PENTOXIFYLLINUM) Dulcolax 5mg*30drj.gastrorez (BISACODYLUM) Oxytocin Ferring-Leciva 5UI/ml sol.inj*5f*1ml F (OXYTOCINUM) Vitamina B1 Zentiva 100mg/2ml*5f*2ml (THIAMINUM) Vitamina B12 Zentiva 50mcg/ml sol.inj*5f*1ml (CYANOCOBALAMINUM) Vitamina B6 Zentiva 50mg/2ml sol.inj*5f*2ml (PYRIDOXINUM) Vitamina C 750mg sol.inj*5f*5ml ARE (ACIDUM ASCORBICUM) Tandesar 16mg*28cpr (CANDESARTANUM CILEXETIL) Betaloc 5mg/5ml sol.inj.i.v/perf*5f*5ml (METOPROLOLUM) Leridip 10mg*60cpr.film (LERCANIDIPINUM) Tador Inject 50mg/2ml sol.inj/conc.sol. perf*5f*2ml (DEXKETOPROFENUM) Tador 25mg*10cpr.film (DEXKETOPROFENUM) Esmeron 10mg/ml sol.inj*10fl*10ml F (ROCURONIUM BROMIDE) Lysthenon 0.1g/5ml sol.inj*5f*5ml (SUXAMETHONII CHLORIDUM) Sevo-Anesteran lichid pt.vapori de inh*1fl*250ml (SEVOFLURANUM) Quamatel 20mg*5fl pulb+5f solv.sol.inj/perf (FAMOTIDINUM) Dexamethasone sodium phosphate 8mg sol.inj*5f*2ml (DEXAMETHASONUM) Gentamicin 80mg/2ml sol.inj*10f*2ml KRK (GENTAMICINUM) Enap 1.25mg/ml sol.inj/perf*5f*1ml (ENALAPRILUM) No-Spa 40mg/2ml sol.inj*25f*2ml (DROTAVERINUM) Ferretab*100cps.elib.prel (COMBINATII (FIER+FUMARAT FEROS) Tramadol 50mg*20cps KRK (TRAMADOLUM) Tramadol 50mg/1ml sol.inj*5f*1ml K

Număr anunț
DA26084563
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.505,98 RON
Valoare atribuită
5.505,98 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.505,98 RON

din 5.505,98 RON estimat