Atribuită Cumpărare directă

AC achizitioneaza servicii de intretinere si reparare pentru autovehicul Dacia Logan VN 07 SDJ din parcul auto al UAT Odobesti. Produsele utilizate pentru reparatie sunt asigurate de prestator.

Număr anunț
DA26090194
Autoritate contractantă
ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI) (CUI 4297827)
Furnizor / câștigător
IONAC SORIN-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 28990870)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.835 RON
Valoare atribuită
1.835 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.835 RON

din 1.835 RON estimat