Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CONSUMABILE IT: HARTIE COPIATOR A4--------------------50TOP X 16LEI=800LEI CARTUS HP 85...........................................2BUC X 60LEI= 120LEI CARTUS BROTHER 8380..........................2BUC X 100LEI= 200LEI UNITATE IMAGINE BROTHER 8380......2BUC X 100LEI= 200LEI CARTUS RICOH 2501.................................1BUC X 180LEI=180LEI CARTUS HP12A...........................................1BUC X 60LEI=60LEI REPARATIE COPIATOR RICOH 2501......1BUC X 200LEI=200LEI REVIZIE COPIATOR RICOH C2003...........1BUC X 150LEI
- Număr anunț
- DA26082071
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIPIRIG (PRIMARIA COMUNEI PIPIRIG JUD. NEAMT) (CUI 2614228)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROBIROTICA PRINT SRL (CUI 25311223)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.910 RON
- Valoare atribuită
- 1.910 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.