Atribuită
Cumpărare directă
6984000017265 PIULITA DIN 934 ZN M10 BUC 20.00*0.25 6984000019801 SAIBA 10 GROWER DIN 127B ZN BUC 20.00*0.14 6984000017401 SAIBA 10 DIN 9021 ZN BUC 20.00*0.34 6900000000267 TIJA M10 BUC 6.00*6.55 6984000124437 VOPSEA SPRAY WELL DIF.CULORI BUC 1.00*15.88
- Număr anunț
- DA26100443
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69,83 RON
- Valoare atribuită
- 69,83 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.