Atribuită Cumpărare directă

Test rapid pentru detectia calitativa a anticorpilor IgG si IgM impotriva tulpinii n-COV2019 a Coronavirusului din sange , ser sau plasma. 1 kit x 25 teste

Număr anunț
DA26068689
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "Eftimie Diamandescu" Balaceanca (CUI 4364519)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.347 RON
Valoare atribuită
4.347 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.347 RON

din 4.347 RON estimat