Atribuită
Cumpărare directă
• Echivalent cu cartusele: HP CE255X - 12.500 pagini • TOATE cartusele sunt COMPATIBILE, sunt produse 100% noi si de foarte buna calitate, fara defecte de fabricatie, nu curge toner din cartuse si nu afecteaza buna functionalitate a imprimantei, sunt ambalate si sigilate individual in cutii comerciale. • Functioneaza in imprimantele: HP Laserjet ENTERPRISE P3015D • HP Laserjet ENTERPRISE P3015DN • HP Laserjet ENTERPRISE P3015X • HP Laserjet P3015 D • HP Laserjet P3015 DN • HP Laserjet P3015 X • HP Laserjet PRO M521DN • HP Laserjet PRO M521DW • HP Laserjet ENTERPRISE 500 MFP M525DN • HP Laserjet ENTERPRISE 500 MFP M525F • HP Laserjet ENTERPRISE flow M525C
- Număr anunț
- DA26086586
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148 RON
- Valoare atribuită
- 148 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.