Atribuită Cumpărare directă

Pachet de servicii postale compus din: Corespondenta interna neprioritara cu confirmare de primire; Corespondenta interna neprioritara corespondenta neprioritara interna cu serviciul „Recomandat”.

Număr anunț
DA26079386
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BRĂILA (CUI 4584948)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64112000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500,05 RON
Valoare atribuită
1.500,05 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500,05 RON

din 1.500,05 RON estimat