Atribuită Cumpărare directă

Televizor SMART LED, 43RU7102,108 cm, ULTRA HD, 4K + Suport tv de perete Full Motion-reglabil 32 "- 65 ", 20 kg, negru / 1 buc. tv + 1 buc suport x 1.353,00 lei = 1.353,00 total lei/ conform ofertei RedTech Electronic Brands, inregistrata de Serv Achizitii CMTEB cu nr 58889/30.07.2020

Număr anunț
DA26088047
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
32324100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.353 RON
Valoare atribuită
1.353 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.353 RON

din 1.353 RON estimat