Atribuită Cumpărare directă

Ciocan rotopercutor SDS-plus Bosch GBH 2-26 DFR Professional -1 bucata POLIZOR UNGHIULAR CU ACUMULATORI GWS 18V-10 -1 bucata Masina de gaurit si insurubat cu acumulator Bosch GSR 18V-85C -1 bucata BOSCH GBH 12-52 DV Ciocan rotopercutor SDS-max 1700 W, 19 J -1 bucata

Număr anunț
DA26067198
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.407 RON
Valoare atribuită
8.407 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.407 RON

din 8.407 RON estimat