Atribuită Cumpărare directă

afis A0 color (indoor/outdoor), finisare, 2 bucati x 49 lei/buc + TVA - afis A1 color (indoor/outdoor), finisare, 15 bucati x 29 lei/buc + TVA - invitatii A4 pliate in 2, color f/v, carton 250 gmp, plic, 10 bucati x 3,25 lei/buc + TVA mai putin Ziua multietnicitatii dobrigene 09.08.2020

Număr anunț
DA26085499
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
Furnizor / câștigător
MASTER PRINT SRL (CUI 17265150)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565,50 RON
Valoare atribuită
565,50 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565,50 RON

din 565,50 RON estimat