Atribuită
Cumpărare directă
Reparatie masina de gazon placa circuite statie incarcare (automower 310,315) Buc 1 MANOPERA UT 5 Set 6 cutite automower - Endurance Buc 1 Reparatie motounealta: filtru aer B&S Quantum (491588S) Buc 1 bujie 4T NGK filet scurt Buc 1 MANOPERA UT 50 capac posterioar R52S Buc 1 arc ambreiaj 535Rx, 333R, 135R Buc 2 cablu acceleratie 535Rx, 333R, 135R Buc 2 bujie 2T NGK Buc 1 filtru aer 535Rx, 333R Buc 3 cap trimmy T35 M12 Buc 1 placa protectie rezervor 535Rx, 333R Buc 1 amortizor tub 535Rx, 333R, 135R Buc 1 suport tub 535Rx, 135R, 333R Buc 1 suport amortizor tub 535Rx, 333R, 135R Buc 1 tub cu vaselina (225g) Buc 1 filtru carburant Hva Buc 2 maner demaror Buc 1 snur demaror d3.5mm (1m) Buc 2 ansamblu cu clicheti 128R/535Rx Buc 1 partitie 535Rx, 333R, 135R Buc 1 piulita M12 autoblocare angrenaj unghiular Buc 1 piulita M10 autoblocare angrenaj unghiular Buc 1 adaptor cutit LC153S Buc 1 surub prindere cutit LC153, LC356V, R52S Buc 1 BS-garnitura carter (692232) Buc 1 BS-pana volanta (222698S) Buc 1 cablu start/stop R53 Buc 1
- Număr anunț
- DA26062854
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.951,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.951,99 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.