Atribuită
Cumpărare directă
SABOTI DE PROTECTIE SI LUCRU CU BARETA SI TALPA ADERENTA ANTIALUNECARE - POLIURETAN CU MICROFIBRA, , CULOARE BLEUMARIN CONFORM STANDARDELOR DE PROTECTIE , SANATATE SI IGIENA MUNCII ARMONIZATE ENISO 20347:2011 AS/NSZ 2210.3.2009 MASURI DISPONIBILE : 36-47 TUNICA DE LUCRU SI PROTECTIE DIN TERCOT , INCHIDERE CU FERMOAR SI PREVAZUTA CU DOUA BUZUNARE LATERALE SE POATE PERSONALIZA LA CERERE CONTRACOST
- Număr anunț
- DA26038282
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Ion.I.C.Bratianu (CUI 33323393)
- Furnizor / câștigător
- ALL 4 SAFE SRL (CUI 17275596)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.639,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.639,20 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.