Atribuită Cumpărare directă

!!!!!! PRODUSUL SA AIBA VASCOZITATE RIDICATA. COMANDA FERMA VA FI TRIMISA PE E-MAIL DUPA FINALIZAREA ACHIZITIEI DIN SEAP.

Număr anunț
DA26059814
Autoritate contractantă
Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
Furnizor / câștigător
WEST TRADE & MARKETING SRL (CUI 24530195)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
442,50 RON
Valoare atribuită
442,50 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

442,50 RON

din 442,50 RON estimat