Atribuită
Cumpărare directă
SET ERGONOMIC MATURA+FARAS 2BUC X 21.7647 MOP ROTATIV 19L 2BUC X 50.3361 SET FARAS CU PERIE 3BUC X 5.7983 GEL IGIENIZANT PENTRU MAINI 0,75L 4BUC X 26.8067 SAPUN LICHID 400ML****(12) 10BUC X 5.4622 CLOR 5L 1BUC X 15.0420 DEZINFECTANT 5L 1BUC X 49.4958 SACI MENAJ REZISTENTI 20L 30BUC 3BUC X 3.5294 SACI MENAJ 160L 10BUC 1ROLA X 8.3193 SACI MENAJ 12L 10 BUC X 1ROLA X 6.3025 SACI MENAJ 60L 10BUC 2SET X 6.3025 DETERGENT LICHID 2,2L 5BUC X 31.8487 DET. RUFE COLORATE 1,8L(8) 2BUC X 20.0840 PUBELA BIROU NR4 2BUC X 20.5882 PRES USA CAUCIUCAT 2BUC X 24.3697 STERGATOR SPC12-6040.16 NEGRU 2BUC X 15.9664 SERVETELE UMEDE PT COPII 72BUC 4BUC X 4.9580 SERVETELE CUTIE 3BUC X 4.0336 PASTILA REZERVOR WC 4BUC X 2.4370 PUBELA BIROU NR3 1BUC X 13.0252 REZERVOR MICROFIBRA SISTEM TURBIONI 2BUC X 7.1429 MONOROLA 60M (255FOI) 2BUC X 8.3193 BURETE VASE 2BUC 3SETX2.3529
- Număr anunț
- DA26093917
- Autoritate contractantă
- COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 839,77 RON
- Valoare atribuită
- 839,77 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.