Atribuită Cumpărare directă

1. Acumulator UPS Ultracell UL7-12, 12 V, 7 Ah - 1 buc 2. Acumulator 12V 120Ah Ultracell UCG120-12 - 2 buc

Număr anunț
DA26044004
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
31440000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.760,50 RON
Valoare atribuită
2.760,50 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.760,50 RON

din 2.760,50 RON estimat