Atribuită Cumpărare directă

Achizitie 150kg (6 cutii a25kg) MASTIC BITUMINOS RALUFUG 198 - Mastic Bituminos permanent elastic, polimerizat, folosit pentru etansarea si colmatarea rosturilor, crapaturilor si fisurilor din suprafetele asfaltice si betonate la platforme aeroportuare, autostrazi si drumuri, benzinarii, hale industriale si pavaje. Mod Ambalare: cutii 25kg, 600 kg / palet

Număr anunț
DA26028981
Autoritate contractantă
COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
Furnizor / câștigător
SYSTEMATIC SRL (CUI 13595512)
Cod CPV
44831100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
952,50 RON
Valoare atribuită
952,50 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

952,50 RON

din 952,50 RON estimat