Atribuită Cumpărare directă

Catalogul clasei (ucenici,scoli profesionale etc), 39 elevi - coperta carton imitatie piele coperta de culoare verde Ministerul Educatiei și Cercetării carton gros 36 pozitii invelita in imitatie piele

Număr anunț
DA26036017
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE MOISIL" BISTRITA (CUI 4426859)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,80 RON
Valoare atribuită
190,80 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,80 RON

din 190,80 RON estimat