Atribuită Cumpărare directă

ROBINET ELECTRIC DELIMANO DIGITAL ORIZON 2 BUC DISC DEBITARE METAL SEDA 230X2 100 BUC DISC DEBIT. A 46 TZ 230X1.9X22 224084 50 BUC

Număr anunț
DA26030722
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02213 (CUI 4331236)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44167000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.429,83 RON
Valoare atribuită
1.429,83 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
25.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.429,83 RON

din 1.429,83 RON estimat