Atribuită Cumpărare directă

Tuburi din fibra de sticla prin care sa nu patrunda lumina (opac) cu diametrul de 70cm si lungimea de 1m, cu suport de fixare pe sol si cu sistem de imbinare…………………………………………………24 buc x 980 lei = 23520.00 lei

Număr anunț
DA26058352
Autoritate contractantă
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
44164200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.520 RON
Valoare atribuită
23.520 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.520 RON

din 23.520 RON estimat