Atribuită
Cumpărare directă
oferta din data 16.07.2020 Imprimanta multifunctionala A4 laser colorKyocera Ecosys M5526cdn Include toner starter: Black 1200 pag, Color 1200 pag pret 2175.6 lei fara tva CARTUS TONER BLACK TK-5240K 4K ORIGINAL KYOCERA M5526CDN - pret 260 ron fara tva CARTUS TONER color TK-5240 3K ORIGINAL KYOCERA M5526CDN – magenta, yellow, cyan - 3 buc x 386 lei = 1158 lei total pachet = 3,593.6 ron fara tva
- Număr anunț
- DA26027491
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.593,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.593,60 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.