Atribuită Cumpărare directă

Suntem o echipa tanara, dedicata, flexibila si plina de idei pe care le implementam pentru a-ti aduce rezultatele dorite. Numerele sunt cei mai buni prieteni ai nostri pentru ca ne insotesc in toate campaniile pe care le gestionam si mereu spun adevarul. Activitatea noastra se bazeaza doar pe rezultate masurabile, optimizare constanta si gestionarea eficienta a bugetelor. Derulam campanii de promovare prin Facebook Ads si Instagram, pornind de la un profil stabilit, pentru a creste notorietatea proiectului sau numarul de clienti. Servicii promovare Facebook pentru Universitatea Transilvania in 7 judete

Număr anunț
DA26028569
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
DREXP CONSULTANTS SRL (CUI 30177056)
Cod CPV
79342200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat