Atribuită
Cumpărare directă
KN08.1 - Numarator de colonii ROTH SELECTION, portabil Numarator de colonii portabil ROTH SELECTION pentru numararea si marcarea coloniilor, include baterie CR 1220 (3 V), suport si marker Numarator de colonii ROTH alimentat cu baterii (tip: CR 1220, 3 V), ideal pentru numararea si marcarea coloniilor Prezinta functie de totalizare si buton de blocare pentru oprirea functia de numarare Semnal acustic sau vizual pentru inregistrarea procesului de numărare Poate fi programat sa numere descrescator sau crescator Poate analiza pana la 32 de placi cu culturi celulare
- Număr anunț
- DA26032416
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.264,34 RON
- Valoare atribuită
- 5.264,34 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.