Atribuită Cumpărare directă

Specificatii : Aparat de aer conditionat KYATO, Inverter, 12000 BTU, Clasa A++, Generator de ioni negativi, Auto restart, Eco Function Recomandat pentru cabinete si saloane medicale. Kitul de instalare include: 3 m traseu frigorific, suporti unitate exterioara. Functii: racire, incalzire, ventilatie si dezumidificare Clasa de eficienta energetica pe racire A++- Clasa de eficienta energetica pe inclazire A+

Număr anunț
DA26035072
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.980 RON
Valoare atribuită
2.980 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.980 RON

din 2.980 RON estimat