Atribuită Cumpărare directă

1/ GRESIE – 7 mp x 27.73 lei 2/ FAIANTA – 16 mp x 35.29 lei 3/ MULTIBAT 40 KG - 5 buc x 19.75 lei 4/ GRINDA 4M 8X8 - 6 buc x 18.49 lei 5/ SCANDURA 4M 20 - 10 buc x 14.29 lei 6/ PLASA SUDATA 4MM -100*100 - 1 buc x 32.35 lei 7/ PC 8MM - 6ML - 4 buc x 6.26 lei 8/ CIMENT SACI 40 KG STRUCTO - 15 buc x 17.23 lei 9/ ADEZIV POLISTIROL ECO 25 KG - 35 buc x 13.36 lei 10/ PLASA FIBRA STICLA – 50 ml x 1.93 lei 11/ ADEZIV CM 9 -25 KG - 20 buc x 15.88 lei 12/ VAR SAC 20 KG - 2 buc x 10.08 lei 13/ AUTOFILETANTE 3.5*5.5 - 500 buc x 0.08 lei 14/ NISIP VRAC – 3 mc x 79.83 lei 15/ BAZARCA – 3 mc x 79.83 lei 16/ PC 10 MM -6ML - 3 buc x 9.50 lei 17/ POLISTIREN EXPANDAT 5 CM – 4 bax x 24.37 lei 18/ BCA ZIDARIE 25 ELPRECO – 6.24 mc x 306.72 lei 19/ SARMA NEAGRA 1.18MM – 3 kg x 4.03 lei 20/ SARMA NEAGRA 3 MM – 5 kg x 4.03 lei 21/ DIBLURI POLISTIREN 9CM - 150 buc x 0.17 lei 22/ TABLA CUTATA MARO 0.3 - 8 buc x 29.41 lei 23/ AUTOFILETANTE 3.5*35 MARO - 100 buc x 0.21 lei 24/ TRANSPORT - 2 buc x 193.28 lei

Număr anunț
DA26038089
Autoritate contractantă
Comuna Ziduri (Primaria) (CUI 2407915)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.586,30 RON
Valoare atribuită
5.586,30 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.586,30 RON

din 5.586,30 RON estimat