Atribuită Cumpărare directă

uport pentru cutite, marca Grunwerg, din lemn vopsit negru. Suportul poate depozita in siguranta 8 cutite. Cutitele pot avea lungimea lamei de pana la 20 cm

Număr anunț
DA26029742
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
KITCHEN SHOP SRL (CUI 14180084)
Cod CPV
39241100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,56 RON
Valoare atribuită
107,56 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,56 RON

din 107,56 RON estimat