Atribuită Cumpărare directă

TONER SKY BROTHER + DRUM EUROPRINT BROTHER

Număr anunț
DA26047361
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR REGIUNEA CENTRU BRASOV (CUI 23016669)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260,50 RON
Valoare atribuită
260,50 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,50 RON

din 260,50 RON estimat