Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta intentioneaza sa achizitioneze servicii de tiparire si livrare vouchere de vacanta pentru salariatii primariei Leu ,pentru un numar de 50 vouchere cu o valoare nominala de 1450 lei fiecare,conform specificatiilor din caietul de sarcini cu nr 4209/03.08.2020 si ofertei primite de la UP ROMANIA SRL in data de 03.08.2020 si inregistrata la sediul autoritatii cu nr 4233/03.08.2020. Voucherul de vacanta pe suport electronic Up Vacanta ideal pentru simplificarea logistica, respectand prevederile OUG nr.8/2009 cu modificarile si completarile ulterioare. La pretul ofertat se ofera discount de 100%. Poate fi folosit in cea mai mare si diversificata retea de unitati turistice (hoteluri, moteluri, pensiuni, agentii de turism etc), foarte bine reprezentata la nivel local si national pentru servicii de cazare, masa si agrement. Reteaua de unitati turistice: adaptata solicitarilor titularilor voucherelor de vacanta si la cerere, conform utilizarii specifice a acestora si Telverde: 0800 802 802 (apel gratuit) Pachetul de servicii: Cardul contine toate elementele obligatorii conform legii inclusiv PIN si tehnologie MasterCard contactless, valabil 4 ani Procesarea comenzii prin sistemul automatizat on-line si e-mail Emiterea si alimentarea pe suport securizat autorizat de catre Ministerul de Finante Voucherele sunt livrate sub forma de carduri nominale
- Număr anunț
- DA26079874
- Autoritate contractantă
- COMUNA LEU (CUI 4553631)
- Furnizor / câștigător
- UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI 14774435)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0,01 RON
- Valoare atribuită
- 0,01 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.