Atribuită Cumpărare directă

Produse pt. "CSC Filofteia Campina"- cartuse compatibile MLT-D111L conf. ref. nr.22940/21.07.2020

Număr anunț
DA26032679
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
MIVAL GROUP SRL (CUI 14157715)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,12 RON
Valoare atribuită
122,12 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,12 RON

din 122,12 RON estimat