Atribuită Cumpărare directă

Cap Trimmy T45X M12, CAP AUTOCUT 46-2, Fir nylon, rotund ? 3.0 mm x 280 m

Număr anunț
DA26021248
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI 14476722)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.650,74 RON
Valoare atribuită
3.650,74 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.650,74 RON

din 3.650,74 RON estimat