Atribuită
Cumpărare directă
SR ISO 20121:2020 - Sisteme de management al sustenabilității evenimentelor. Cerințe și ghid de utilizare Limba romana - 1 buc - 144.29 ron fara TVA 2. SR EN 1482-3:2017 Îngrăşăminte şi amendamente minerale bazice. Eşantionare şi prepararea eşantioanelor. Partea 3: Eşantionare din grămezi statice Limba romana - 1 buc - 83.70 ron fara TVA 3. SR EN 16736:2016 Evaluarea riscurilor sanitare ale substanţelor chimice. Cerinţe pentru formarea profesională Limba engleza - 1 buc - 74.61 ron fara TVA 4. SR EN IEC 31010:2020 Managementul riscului. Tehnici de evaluare a riscurilor Limba engleza - 1 buc - 280.65 ron fara TVA 5. SR EN ISO 14006:2020 Sisteme de management de mediu. Linii directoare pentru integrarea ecoproiectării Limba engleza - 1 buc - 129.15 ron fara TVA 6. SR EN ISO/IEC 17029:2020 Evaluarea conformității. Principii generale și cerințe pentru organismele de validare și de verificare Limba engleza - 1 buc - 121.58 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 51/16.06.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 16 iulie 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică
- Număr anunț
- DA26038193
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 833,98 RON
- Valoare atribuită
- 833,98 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.