Atribuită Cumpărare directă

Camere de supraveghere video pentru instalare in locatiile: Str. Calea Bucuresti, Str. Zorilor - intersectie Calea Bucuresti, Str. Lacurilor, Str. Lunga - intersectie Str. Nicolae Iorga, Coresi, str. Independentei, Poiana Brasov. Model/tip camere de supraveghere: Axis (NET P1435-LE HDTV, HDTV, NET M1124-E HDTV ), Vivotek (IP 7161), Mobotix ( M12D-NIGHT).

Număr anunț
DA26029895
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
FLASHNET S.A. (CUI 18014742)
Cod CPV
35125300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.629,85 RON
Valoare atribuită
6.629,85 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.629,85 RON

din 6.629,85 RON estimat