Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN- 70530125 Banda zimtata 36300m36300c, alba, 3.6 x 300 mm, 100 buc PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu 0751062801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA26045587
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39561120-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,10 RON
Valoare atribuită
117,10 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,10 RON

din 117,10 RON estimat