Atribuită Cumpărare directă

Achiziţionarea unor „Echipamente IT pentru Cabinetului președintelui Consiliului Județean Mureș” , conform caietului de sarcini atasat.

Număr anunț
DA26035528
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
30237300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
456,97 RON
Valoare atribuită
456,97 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

456,97 RON

din 456,97 RON estimat