Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare echipamente irigatii spatii verzi conform descrierii pachetului din prezenta lista repere de catalog si in cantitatile mentionate in descriere pachet.1) Electrovana Patrata Fi 1” (cu surub) – 3 buc 2) Electrovana Jar top Fi 1” (cu capac demontabil) - 3) Electrovana Jar Top Fi 1” cu solenoid 9V – 7 buc 4) Controller 9V cu solenoid (nu include vana PGV) – Node100 – 5) Controller cu baterie 2 zone Node200 – 6 buc 6) Controller cu baterie 4 zone Node400 – 3 buc , etc
- Număr anunț
- DA26047417
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 43323000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.452,09 RON
- Valoare atribuită
- 10.452,09 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.