Atribuită
Cumpărare directă
GEL DEZINFECTANT PENTRU MAINI MOPY 500ML, CU POMPITA PRODUS AVIZAT DESCRIERE Mopy GEL DEZINFECTANT este un gel dezinfectant pentru mâini pe bază de alcool 70%. Nu necesită clătire. Profesional Mopy GEL DEZINFECTANT – gel pentru dezinfecția igienică a mâinilor, se aplică prin frecare, nediluat, pe mâinile uscate. Formula sa specială îmbogățită cu glicerină și limonen conferă pielii hidratare și catifelare. Are o consistență ușoară și uscare rapidă. PRODUS AVIZAT BIOCID de catre Ministerul Apararii Nationale si Institutul Cantacuzino , Aviz nr 201 / 14.05.2020. Produsul este destinat populației și utilizatorilor profesionali, pentru dezinfecția mâinilor și a pielii și poate fi folosit în spații private, publice, instituționale și zone de sănătate publică, în arii de producție alimentară, sau oriunde sunt necesare curățirea și igiena (acasă, serviciu, grădinițe, școli, tren etc). Spectru de eficacitate: Activitate bactericidă – EN 13727; EN1276 (30 sec.); Activitate levuricidă – EN 1650 (30 sec.); Acționează rapid, activ în 30 de secunde de la aplicare. Compoziție chimică: etanol 70% v/v (nr. CAS 64-17-5; CE 200-578-6), glicerină, limonen, agent gelifiant, apă dedurizată. Substanțe active: etanol (CAS 64-17-5, CE 200-578-6) 70% v/v.
- Număr anunț
- DA26028183
- Autoritate contractantă
- Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
- Furnizor / câștigător
- MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 780 RON
- Valoare atribuită
- 780 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.