Atribuită Cumpărare directă

ALGOCALMIN 1G/2ML 5FI X 2ML (METAMIZOLUM NATRICUM)

Număr anunț
DA26042807
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33661200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.400 RON
Valoare atribuită
23.400 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.400 RON

din 23.400 RON estimat