Atribuită Cumpărare directă

HALAT chirurgical STERIL IMPERMEABIL, Livrare imediata din STOC!

Număr anunț
DA26039638
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Bacau (CUI 4278213)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.592 RON
Valoare atribuită
13.592 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.592 RON

din 13.592 RON estimat